Kunstenaars - Vakantieregio Wendland.Elbe in Nedersaksen in Duitsland

Kunstenaars

Wendland is de thuisbasis van een groot aantal verschillende en unieke kunstenaars. Zij openen graag hun deuren voor je, zodat je op het werk over hun schouders kunt kijken! Hier vind je ze allemaal in één oogopslag!

Irene und Johann Strauß -Skulpturen und Objekte
Leisten 3
29465 Schnega
Tel. 05842/981504

Fine Jahn – Töpferei
Gohlefanz Nr. 5
29459 Reddereitz
fine.jahn@gmx.de
www.lieblingstassen.de

Antje Spychay – Filzen
Püggen 12
29487 Luckau
Tel. 05844/9766477
antjespychay@googlemail.com
www.filzfantastin.de

Brigitte Wijfje – Malerin
Püggen 1A
29487 Luckau
Tel. 05844/8872
briwij@t-online.de
www.wendland-hautnah.de

Bettina Kunter – Ausdrucksmalerei
Beesem 20
29487 Luckau
bettina_kunter@gmx.de
www.unbewusste-wege.de

Margret Schubert – Malerin
Bülitz 13
29487 Luckau
Tel. 05844/9767264
info@art-xperimentell.de
www.art-xperimentell.de

Clara Corinna Pelch – Cartoonistin
Sanden 10
29487 Luckau
Tel. 05843/972645
clara.cartoon@t-online.de
www.clara-cartoon.de

Doris Geßner – Bildhauerin
Köhlen 13
29487 Köhlen
Tel. 05843/972067
info@stein-art.de
www.stein-art.de

Maike Hagemann – Keramikarbeiten
Krummasel 31
29482 Küsten
Tel. 05864/9866052
post@maikehagemann.de
www.maikehagemann.de

Janne Morouj – Düfte und ätherische Öle
Süthen 1
29482 Küsten
Tel. 05841/974649
www.wendland-hautnah.de

Helion – Maler
Satemin Nr. 27
29439 Satemin
aquarell@gmx.org
www.helion.satemin.de

Gundula Hirschfeld – Malerin
Dorfstraße 8
29488 Rebenstorf
Tel. 05841/9629992
gundulahi@yahoo.de
www.gundihirschfeld.weebly.com

Karlheinz Fischer – Drechsler
Am Obergut 8
29439 Lüchow
Tel. 05864/1224
rundewerke-fischer@gmx.de
www.wendland-hautnah.de

Babett Schwaderer – Malerin
Oldendorf 9
29465 Schnega
Tel. 05842/981422
babett.schwaderer@gmx.de
www.babett-schwaderer.de

Astrid und Bernd Schlachter – Goldschmiede
Dorfstraße 5
29462 Wustrow
Tel. 05843/9866000
info@die-kreativ-schmiede.de
www.die-kreativ-schmiede.de

Annelie Somborn – Fliesenmalerei
Tüschau Nr. 9
29482 Tüschau
Tel. 05864/620
mail@fliesenmalerei.com
www.fliesenmalerei.com

Gabriele Schmidt – Objekte und Installationen
Dorfstraße 19
29459 Gistenbeck
Tel. 05844/9767327
mail@gabrieleschmidt.de
www.gabrieleschmidt.de

Michael C. Papke – Schmied
Hof Nr. 8
29496 Groß Gaddau
Tel. 05849/9719224
info@eisentlich-schoen.de
www.eisentlich-schoen.de

Yvonne Urland – Flechterin
Bussau 20
29459 Clenze
Tel. 05844/976865
urland@frauenheilweisen.com
www.frauenheilweisen.com

Werkhof Kukate
Kukate Nr. 2
29496 Waddeweitz
Tel. 05849/468
seelig@kukate.de
www.werkhof-kukate.de

Jörg Sonntag – Bildhauer und Holzschnitzer
Gühlitz 9
29482 Küsten
vatula@hotmail.com
www.wendland-hautnah.de

Irena Naußed – Pappmaché und mehr
Bergstraße 13
29439 Lüchow
Tel. 05841/961617
rena@kunstundso.info
www.kunstundso.info

Brita Kärner – Schmuck und Objekte
Maddau 20
29496 Waddeweitz
Tel. 05849/971168
info@britakaerner.de
www.britakaerner.de

Th.W. Richter – Fotokunst, -objekte
Gohlauer Weg 4
29496 Waddeweitz
home@art-richter.de
www.art-richter.de

Gisela Rehwald – Malerin
Lieper Straße 1
29494 Trebel
Tel. 05848/9819405
gisela.rehwald@t-online.de

Ingeborg Heerwagen – Malerin
Ranzau 1A
29439 Lüchow
Tel. 05841/5308
ingeborg@heerwagen.de
www.wendland-hautnah.de

Anna Wiesinger – Malerin
Lucieweg 15
29439 Lüchow
Tel. 05841/3792
wiesinger.art@gmx.de
www.studio-rubin.de

Marianne Kollhoff – Malerin
Pannecke 15
Tel. 05848/1209
marianne@kollhoff.net
www.wendland-hautnah.de

Irmgard Bornemann – Malerin
Heider Chaussee 4
29451 Dannenberg
Tel. 05861/1665
ibo-kunst@t-online.de
www.ibo-kunst.de

Skulpturengarten Damnatz
Am Elbdeich 19
29472 Damnatz
Tel. 05865/582
skulpturengarten@gmx.de
www.skulpturengartendamnatz.de

Pom Märker – Bildhauer
Am Gieberg 6
29490 Glienitz
pombildhauer@gmx.de
www.pom-bildhauer.de

Arndt Böhm – Keramik
Dambeck 6
29451 Dannenberg
Tel. 05861/8069350
mail@boehm-keramik.de
www.boehm-keramik.de

Kirsten Bertz – Bildhauerin
Dörpstraat 18
29481 Karwitz
Tel. 05861/9854088
www.kirstenbertz.de

Frank Meurer – Glas & Geflecht
Dörpstraat 13
29481 Karwitz
Tel. 05861/9862339
frank.meurer@posteo.de
www.f-meurer.de

Dr. Erich Bäuerle – Wasserklang
Naturum Göhrde
Tel. 05851/9447152
erich.baeuerle@t-online.de

Susanne Klingenberg – Siebdruck und Streetart
Neu Tramm 3
29451 Dannenberg
objekt.gestaltung@gmx.de
www.susanne-klingenberg.de